Bölme Duvar

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Ankara firması olarak müşterilerimize aralıksız 39 yıldır hizmet vermekteyiz firmamız kaliteli işçilik kaliteli malzeme ile kaliteli işler çıkarmaktadır. Bölme duvar yaptırmak istediğiniz ev, işyeri, ofis yerlerinize hemen fiyat almak için 0312 514 89 89 arayınız.

Bölme Duvar Nedir?

Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir. Bölme duvar sistemleri ofisinizde estetik ve fonksiyonel bir ofis bölme oluşturmanın en modern yoludur. Bu sistem mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir sistemdir.
Bölme Duvar Sistemleri Nasıl Yapılır.
Ofis bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmış olup binanıza yük getirmez, yangına dayanıklı e1 belgesine sahip bir üründür. Ofis bölme duvar sistemlerini ofisinize yaparken herhangi bir ruhsat almanıza gerek yoktur mevcut projede değişiklik yapılmasına gerek yoktur. Ofisler için ideal bir sistem olup ofisinizin ömrünü uzatır sıva alçı boya gibi ekstra zaman kaybı oluşturmaz. Kalınlık olarak 80 cm olduğundan fazla yer kaplamaz çift taraflı kullanılan camlar 4 mm olduğundan ses ve ısı kaybını sıfıra düşürür. Sizlere bölme duvar nedir nasıl yapılır konusunu anlatmaya çalıştık bölme duvar fiyatları ile ilgili ise bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Bölme Duvar

Geniş alanların odalar halinde küçültmeye ve daha kullanış hale gelmesinde önemli bir dekorasyon stilidir. Özellikle ticari yaşam alanlarda sıklıkla kullanılan sistem olarak görülmektedir.

Bölme Duvar alçıpan sistemi ile yüksek ölçüde verim sağlamaktadır gerek izole olmasından gerek kullanımından ve dayanıklılık anlamında da önemi yüksektir.

Mekanların ticari veya yerleşim yerlerlerinde kullanımı yüksek alanlarda kullanılmaktadır örneğin salon ve mutfak iç içe olan evlerde yani Amerikan tipi ev kısımlarında bölme duvar ile bir birinden bağımsız olarak ayrılabilir. Ticari olarak büyük odaların depo alanları ve satış alanı ayrılmak istendiğinde rahatlıkla bu sistem ile bağımsız olarak ayrılmaktadır.

Bölme Duvar Avantajları

Yangına Dayanıklıdır,

Ses Yalıtımı,

Isı Yalıtımı,

Temiz Bir Ortam,

Estetik Görüntü,

Dayanıklılık