Baffle Tavan

Baffle Asma tavanlar, bir oda alanı içinde atmosfer yaratmak için idealdir. Bu açık tavan konstrüksiyonları, plenum alanına ve yukarıdaki beton tavana bir görünüm sağlar. Akustik seste belirgin bir tasarımın veya iyileştirmenin gerekli olduğu beton tavanlarda iyileştirici kurulum için özellikle uygundurlar. Ses bölmesi, havadaki sesin gücünü (seviyesini) azaltan bir yapı veya cihazdır. Ses perdeleri, gürültü kirliliğini ve yankılanan sesi azaltmak için idealdir. Baffle’lar, konser salonları, tiyatrolar, konferans salonları ve ses kalitesinin önemli olduğu diğer alanların akustiğini iyileştirmek için kullanılabilir. Çeşitli Baffle tavan tasarımları mevcuttur – Tavanın açıklığı, bölme boyutu seçimine bağlıdır. Farklı Baffle düzenlemelerinin akustik üzerinde daha büyük bir etkisi vardır, bu da sesin azaltılmasının gerekli olduğu durumlarda önemli bir husustur.

BAFFLE TAVAN RENKLERİ

Baffle tavanlarımız herhangi bir RAL renginde kaplanabilir. Bu tek renklere ek olarak, birkaç özel metalik renk, ahşap tonları ve krom kaplama mümkündür. İsteğe göre özel renk uyumu mevcuttur.

BAFFLE TAVAN KALİTESİ

Kaliteye odaklanmamız, en yüksek üretim süreçleri, malzeme, makine ve bitmiş ürün standardını sağlar. Hunter Douglas ürünlerinin üstün dayanıklılığı, ürünün yaşam döngüsü boyunca daha düşük maliyetlere dönüşmektedir.